Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2017

1. Druga Niedziela Adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie medalików dla dzieci I komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

2. W tym tygodniu przeżywamy :
a. 13.12 środa, wspomnienie św. Łucji
b. 14.12 czwartek, wspomnienie św. Jana od Krzyża

3. Przez cały Adwent Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę roraty o godz. 7.00

4. Są do nabycia świece „Caritas” w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych w sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie w salce katechetycznej.

6. Bardzo serdecznie prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców dzieci młodszych o pomoc w przygotowaniu szopki na Boże Narodzenie w kościele oraz o pomoc w przystrojeniu
choinek. Kto z rodziców chciałby pomóc i się w tę pracę zaangażować to serdecznie zapraszamy we wtorek 19.12 o godz. 19.00. Szopka jest przede wszystkim radością dla dzieci tak więc mamy nadzieję że rodzice pomogą nam w jej przygotowaniu . Będziemy za tę pomoc bardzo wdzięczni.

7. W piątek 22.12 o godz. 19.00 spotkanie Grupy Biblijnej i wszystkich chętnych parafian. Spotkanie w salce katechetycznej. Poprowadzi je Ks. Prof. PWT Dr Hab. Sławomir Stasiak-biblista, kierownik Katedry Teologii Starego Testamentu oraz Prorektor ds. promocji i współpracy z zagranicą PWT Wrocław.

9. W niedzielę 17.12 o godz. 19.00 w Lubomierzu odbędzie się koncert charytatywny naszego Chóru Parafialnego.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Proboszcz
Ks. Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :