Wydarzenia bieżące

Rozpoczęcie Mszy św. fatimskich 2017 w naszej parafii

W ostatnią sobotę przypadającą na 13. maja rozpoczęliśmy w naszej parafii cykl 6 Mszy św. fatimskich.

Data ta jest szczególna, gdyż to właśnie 13. maja bieżącego roku obchodzimy setną rocznicę objawień fatimskich. Dzień ten przypomina nam również o zamachu na świętego Jana Pawła II na placu św. Piotra oraz beatyfikację dwójki dzieci, Hiacynty i Franciszka.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć jak i również do uczestnictwa w kolejnych Mszach św. fatimskich, 13. dnia każdego z pięciu kolejnych miesięcy o godzinie 19:00.

Pojawiły się już również najnowsze ogłoszenia duszpasterskie, których kopia w gablocie przy wejściu do świątyni zawiera qr kod, po zeskanowaniu którego będziemy mogli przejść od razu do strony parafialnej 🙂
Aplikacje skanujące dostępne są w Google Play i AppStore.

Msza św. fatimska 2017 w setną rocznicę objawień fatimskich. Więcej na parafia.gryfow.pl 😊

Post udostępniony przez Parafia św. Jadwigi w Gryfowie (@jadwiga_gryfow)