Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018

1. X Niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy;
a. 11.06 poniedziałek, wspomnienie św. Barnaby Ap.
b. 13.06 środa, wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
c. 14.06 czwartek, wspomnienie bł. Michała Kozala bp. i m.

3. We wtorek 12.06 o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania; kl. VI i VII szkoły podstawowej i kl. II gimnazjum. Spotkanie w kościele.

4. W środę 13.06 kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych.
Modlitwa na różańcu: po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 12.00, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00.
Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy serdecznie na spotkanie chłopców z kl. III i IV szkoły podstawowej a także starszych którzy chcieliby dołączyć do grupy ministrantów w naszej parafii.
To spotkanie odbędzie się 21.06 w czwartek po Mszy św. wieczornej. Bardzo prosimy by na to spotkanie kandydaci przyszli z rodzicami lub opiekunami.

6. Zostały przewiezione do pracowni konserwatorskiej w Krakowie dwa ołtarze boczne z naszego kościoła, które zostaną poddane pracom remontowo-konserwatorskim. Ołtarze wrócą do naszej
świątyni pod koniec roku. Koszt tych prac sięgnie 200 tys. zł. Część środków na to zadanie a to jest 150 tys. zł. pochodzi z MKiDN oraz z Fundacji KGHM Polska Miedź.
Parafia podpisała z tymi instytucjami stosowne umowy.

Proboszcz,
Ks. Krzysztof Kurzeja.