Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018

III Niedziela w ciągu roku.

1. Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd; „ Kolędy różnych Narodów”, który odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. Wystąpi zespół „Witam” z Mińska z Białorusi.  (Wydarzenie)

2. W tym tygodniu wspominamy:
a. 24.01 środa, wspomnienie św. Franciszka Salezego.
b. 25.01 czwartek, święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła.
c. 26.01 piątek, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa.

3. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 28.01 po Mszy św. wieczornej na plebanii.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym parafianom za przyjęcie swoich duszpasterzy w swoich domach i mieszkaniach po kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz wszelką dobroć i życzliwość jakiej doświadczyliśmy w waszych rodzinnych wspólnotach. Bóg zapłać za ten błogosławiony czas.

5. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch. Pielgrzymka pod hasłem „Nawiedzenie grobu św. Jana Pawła II i św. Ojca Pio”. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 3 do 11 września 2018 roku. zapisy w kancelarii parafialnej. Szczegółowy plan przy zapisach na pielgrzymkę jak również w kolejnych ogłoszeniach.

Ks. Krzysztof Kurzeja