Ogłoszenia duszpasterskie – 01.09.2019r.

                                                                                                           Gryfów Śląski. 01.09.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XXII Niedziela Zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. 80-ta rocznica wybuchu II wojny światowej.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-02. 09 poniedziałek, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież a także rodziców oraz nauczycieli.
-03.09 środa, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
-05.09 pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
-06.09 pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16.30. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

3. W sobotę 07.09 Ks. Maciej i ks. Mieczysław odwiedzą chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00 a ks. Krzysztof odwiedzi chorych 14.09 od godz. 9.00. Ks. Maciej odwiedzi chorych z ul. Sienkiewicza, Kwiatowej oraz z Wieży, Krzewia Wlk. i Złotego Potoku. Ks. Krzysztof odwiedzi chorych z ul. Młyńskiej, Kolejowej, Lipowej, Akacjowej, Jeleniogórskiej, Sikorskiego, Polnej, Rolnej i w Uboczu. Ks. Mieczysław odwiedzi chorych z ul. Partyzantów, Rynek, Rybna, Żeromskiego i Lubańskiej. Gdyby ktoś chciał, aby ksiądz przychodził w każdą pierwszą sobotę miesiąca z komunią św. to prosimy o zapisywanie tych osób w kancelarii parafialnej do końca września.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.

 

Proboszcz
Ks. Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :