Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2019 r.

1. VII Niedziela Wielkanocy-Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
W niedzielę 02.06 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z opiekunami będą sprzedawały ciasto .Dochód ze sprzedaży ciasta zostanie przeznaczony na pomoc rodzinom dwóch uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Wieży, które zostały poszkodowane w pożarze.
Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. W tym tygodniu wspominamy;
a. 05.06 środa, wspomnienie św. Bonifacego.
b. 06.06 pierwszy czwartek miesiąca.
c. 07.06 pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16.30.
d. 09.06 niedziela, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

3.Spotkanie kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16.30.

4. Ks. Maciej odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę 15.06 od godz. 9.00.

5. Spotkanie Grup Biblijnych (1 i 2 rok formacji) przygotowujące do rekolekcji biblijnych w piątek 07.06 o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania 11.06 (wtorek) o godz. 16.00 kl.VI SP a o godz. 16.45 kl. VII SP.

7. W niedzielę 09.06 po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób, które chcą w tym roku iść na pieszą pielgrzymkę z Legnicy do Częstochowy.

8. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze komitetu, który ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO, będą zbierać podpisy pod projektem, który ma uchronić dzieci przed tego typu demoralizacją. W celu złożenia ważnego
podpisu potrzebny jest nr PESEL

9. W związku z nasilającą się w naszej okolicy plagą oszustw i wyłudzeń, których ofiarami są ludzie starsi policja apeluje, aby zwłaszcza osoby starsze nie przekazywały żadnych pieniędzy osobom, których nie znają. Oszuści podszywają się pod różne osoby i urzędy stosując oszukańcze metody. Policja prosi, aby każdy taki incydent, czy sytuację zgłaszać na policji.