Ogłoszenia duszpasterskie – 06 X 2019r.

Gryfów Śląski. 06.10.2019.

1. XXVII Niedziela Zwykła.
Pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Dzisiaj Harcerki z 2 Szczepu Gryfowskiego po Mszach św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 będą sprzedawały ciasto. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na organizację zimowiska oraz wyposażenia dla harcerek.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-07.10 poniedziałek, wspomnienie NMP Różańcowej.

3. 09.10 środa, spotkanie formacyjne kandydatów na ministranta o godz. 16.30.

4. Przez cały październik nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i kandydatów do bierzmowania.

5. Za tydzień 13.10 XIX Dzień Papieski . Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie już dzisiaj dziękujemy.

6. Również 13.10 w niedzielę ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 11.30, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy Świętej. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W środę 16.10 przeżywać będziemy Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki naszej parafii. Odpust w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy Świętej procesja eucharystyczna. Zapraszamy serdecznie i gorąco wszystkich naszych parafian i gości.

Ks. Krzysztof Kurzeja