Ogłoszenia duszpasterskie – 10.11.2019r.

Gryfów Śląski. 10.11.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XXXII Niedziela Zwykła.
Dzisiaj spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania (kl. VIII) po Mszy św. o godz. 12.00. Również dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. wieczornej na plebanii.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-11.11 poniedziałek, wspomnienie św. Marcina z Tour.
Także w poniedziałek 11.11 przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy.
-12.11 wtorek, wspomnienie św. Jozafata bp.
-13.11 środa, wspomnienie świętych pierwszych męczenników Polski; Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3. Dzisiaj gościmy w naszej parafii kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy. Przez cały dzień modlą się z naszą wspólnotą o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii i diecezji. Kto chciałby wesprzeć swoimi ofiarami nasze seminarium może to uczynić kupując kalendarz seminaryjny przy wyjściu z kościoła, który mają klerycy.

4. Trwają nabożeństwa wypominkowe za zmarłych. Nabożeństwo codziennie o godz. 17.30. Plan nabożeństw znajduje się przy wyjściu z kościoła.

Ks. Krzysztof Kurzeja