Ogłoszenia duszpasterskie – 13 X 2019 r.

                                                                                                           Gryfów Śląski. 13.10.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XXVIII Niedziela Zwykła. XIX Dzień Papieski . Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Dzisiaj również ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 11.30, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. wieczornej. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-15.10 wtorek, wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
-16.10 środa, uroczystość św. Jadwigi Śląskiej patronki naszej parafii. Odpust w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy serdecznie i gorąco wszystkich naszych parafian i gości. Po Mszy św. i procesji zapraszamy wszystkich na koncert organowy. Wstęp wolny.
-17.10 czwartek, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.
-18.10 piątek, święto św. Łukasza Ewangelisty.

3. Przez cały październik nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i kandydatów do bierzmowania.

4. Za tydzień w niedzielę 20.10 po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i komunii św.

5. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholi zapraszamy w niedzielę o godz. 11.30 do kościoła.

6. W przyszłą niedzielę parafianie z parafii ze Świeradowa Czerniawy poprowadzą loterię fantową z której dochód będzie przeznaczony na budowę ołtarzy bocznych w ich świątyni.

 

Proboszcz
Ks. Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :