Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2019 r.

1. Uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. W tym tygodniu wspominamy;
a. 20.06 czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30 po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Kolejna Msza św. bezpośrednio po procesji i o godz. 18.00. Trasa procesji tradycyjnie, jak w ubiegłych latach, podobnie miejsca ołtarzy. Prosimy o przygotowanie Ołtarzy, podobnie jak w latach poprzednich; 1 ołtarz Zespół Szkół im. Jana Pawła II, 2 ołtarz Wspólnota Odnowy w Duchu Św., 3 ołtarz Wspólnota Żywego Różańca i 4 ołtarz Zakład Budżetowy. Prosimy też o to by w procesji uczestniczyły; baldachim i chorągwie. Zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe.
Bardzo prosimy rodziców aby były dzieci do sypania kwiatów. Próba tych dzieci w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.00 przy kościele.

3. Oktawa Bożego Ciała do czwartku 27.06. Codziennie przez całą oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła(jeżeli pogoda pozwoli).

4. W Złotnikach Msza św. w Boże Ciało o godz. 10.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna.

5. W przyszłą niedzielę 23.06 na Mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy ks. Norbertowi za Jego pracę duszpasterską w naszej parafii.

6.Już za tydzień rozpoczynają się wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 15.00 do 17.00.

Ks. Krzysztof Kurzeja