Ogłoszenia duszpasterskie – 24.11.2019r.

Gryfów Śląski. 24.11.2019.

1. XXXIV Niedziela Zwykła. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-30.11 sobota, święto św. Andrzeja Ap.
-01.12 pierwsza Niedziela Adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. Po każdej Mszy św. poświęcenie opłatków na stół wigilijny. Tradycyjnie poświęcone opłatki będą roznoszone do rodzin naszej parafii na początku Adwentu. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na wkład własny parafii w konserwację ołtarza bocznego Maryjnego z naszego kościoła. Kto z naszych parafian chciałby pomóc w roznoszeniu opłatków, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Będziemy za tę pomoc bardzo wdzięczni. Osoby roznoszące opłatki będą miały ze sobą upoważnienie wystawione przez parafię i podpisane przez ks. Proboszcza.

3. Przez cały Adwent Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę roraty o godz. 7.00

4. W piątek 29.11 rozpoczynamy w naszej parafii cykl katechez przedmałżeńskich dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie po wieczornej Mszy św. ok. 18.40 w salce katechetycznej.

5. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. Krzysztof Kurzeja