Ogłoszenia duszpasterskie – 27.01.2019 r.

1. III Niedziela w ciągu roku.

2. W tym tygodniu wspominamy;
a. 28.01 poniedziałek, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
b. 31.01 czwartek, wspomnienie św. Jana Bosko.
c. 01.02 pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00.
d. 02.02 sobota, święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Na każdej Mszy św. pobłogosławienie gromnic.
e. 03.02 pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Ks. Maciej odwiedzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę 02.02 od godz. 9.00.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym parafianom za przyjęcie swoich duszpasterzy w swoich domach i mieszkaniach po kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz wszelką dobroć i życzliwość jakiej doświadczyliśmy w waszych rodzinnych wspólnotach. Bóg zapłać za ten błogosławiony czas.

Wszystkim a więc naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia. Dzieciom i młodzieży udanych ferii zimowych.

Proboszcz,
Ks. Krzysztof Kurzeja.