Ogłoszenia duszpasterskie na XVI NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU

22.07 poniedziałek, święto św. Marii Magdaleny;
    23.07 wtorek, święto św. Brygidy, patronki Europy;
    24.07 środa, wspomnienie św. Kingi;
    25.07 czwartek, święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy Świętej wieczornej błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
    26.07 piątek, wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.
  3. Trwają wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź święta pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 15.00 do 17.00.
  4. Za tydzień w niedzielę 28.07 tradycyjnie odpust ku czci św. Anny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w Proszówce na Górze św. Anny przy kapliczce św. Leopolda o godz. 16.00.
    Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.
Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.

Ks. Krzysztof Kurzeja