Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela w ciągu roku

Gryfów Śląski. 11.08.2019.

1. XIX Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy;
13.08. wtorek, kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii.. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 12.00, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy Świętej wieczornej. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
14.08. środa, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
15.08. czwartek, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę o: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o 18.00. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
17.08. sobota, wspomnienie św. Jacka.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.

Ks. Krzysztof Kurzeja