Ogłoszenia – 02.02.2020r.

Gryfów Śląski  02.02.2020.

1. Pierwsza niedziela miesiąca. Święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Parafialnego Chóru. Koncert odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.

2. W tym tygodniu wspominamy;
-05.02 środa, wspomnienie św. Agaty.
-06.02 czwartek, wspomnienie świętych męczenników; Pawła Miki i towarzyszy.
-07.02 Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16.30. po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

3. W sobotę 08.02 z okazji zbliżającego się Dnia Chorego w szpitalu zostanie udzielony wszystkim chorym, którzy tego pragną sakrament Namaszczenia Chorych. Natomiast w parafii w dniu 11 lutego w Światowy Dzień Chorych Msza św. z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 18.00.

Krzysztof  Kurzeja