Ogłoszenia duszpasterskie – 04.10.2020r.

Gryfów Śląski  04.10.2020.
Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XXVII Niedziela w ciągu roku.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do pierwszej komunii św. w przyszłym (2021) roku w niedzielę dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. To spotkanie jest dla rodziców ze Szkoły Podstawowej nr. 1 i nr. 2.

3. Przez cały październik nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami i kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-05.10 poniedziałek, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
-07.10 środa, wspomnienie NMP Różańcowej.

5. Spotkanie formacyjne ministrantów młodszych w czwartek 08.10 po wieczornej Mszy św. Bardzo prosimy by w tym spotkaniu uczestniczył chociaż jeden z rodziców. Spotkanie w salce katechetycznej.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie już dzisiaj dziękujemy.

7. We wtorek, 13.10 ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7:00 o godz. 12:00, o godz. 15.00. i podczas procesji po Mszy Świętej wieczornej z zachowaniem przepisów sanitarnych podobnie jak w miesiącach ubiegłych. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza Święta sprawowana jest o godz. 19:00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej

8. W piątek 16.10 przeżywać będziemy Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki naszej parafii. Odpust w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy serdecznie i gorąco wszystkich naszych parafian i gości

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.

 

 Ks. Proboszcz
Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :