Ogłoszenia duszpasterskie – 06.09.2020

Gryfów Śląski  06.09.2020.

1. XXIII Niedziela w ciągu roku.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-08.09 wtorek, święto Narodzenia NMP.

3. Spotkanie z rodzicami i dziećmi, które 13.09 przystąpią do pierwszej komunii św. we wtorek 08.09. Godziny spotkań zostaną ustalone z paniami katechetkami.

4. Zbiórka Służby Liturgicznej; kandydatów, ministrantów i lektorów w czwartek 10.09 o godz. 17.00.

5. W piątek i sobotę o godzinie 16:30, w kościele odbędą się próby dla młodzieży , która 19 września przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

6. W niedzielę 13.09 kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii. Modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. W związku z tym, że w niedzielę mamy dwie tury I komunii św. modlitwa na różańcu, która miała być odmawiana o godz. 12.00 będzie odmawiana indywidualnie. W związku, że trwa jeszcze czas epidemii w tym miesiącu  procesja fatimska przejdzie tylko wokół kościoła z zachowaniem istniejących przepisów sanitarnych. Podobnie jak w sierpniu. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.