Ogłoszenia duszpasterskie – 08.03.2020r.

Gryfów Śląski  08.03.2020.

1. II Niedziela Wielkiego Postu.

2. W okresie wielkiego postu zapraszamy serdecznie na nabożeństwa związane z tym okresem; na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 9.00 z udzieleniem komunii św. i o 17.30. oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30.

3. W piątek 13.03 dalszy ciąg katechez przedmałżeńskich dla narzeczonych.

4. W sobotę.14.03 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. 3C a 21.03 spotkanie z kl. IV A. Spotkania od godz. 9.00.

5. W związku ze zmianami, które dotyczą segregacji śmieci i odpadków, informujemy, że również segregacja śmieci dotyczy naszego parafialnego cmentarza. Jesteśmy zobowiązani do segregowania śmieci także na cmentarzu. Bardzo o to prosimy, by tej zasady przestrzegać. Kosze są opisane i oznaczone jakiego rodzaju śmieci należy do nich wrzucać.
Tylko od naszej dobrej woli zależy, czy będziemy do tej sprawy podchodzili odpowiedzialnie i poważnie. W takiej sytuacji tylko złośliwość i brak dobrej woli osób może tłumaczyć to, że nadal są sytuacje, gdzie spotykamy się z brakiem segregowania odpadów.  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tych zasad będą przestrzegać.