Ogłoszenia duszpasterskie – 11.10.2020r.

Gryfów Śląski  11.10.2020.

1. XXVIII Niedziela w ciągu roku.
Dzisiaj obchodzimy kolejny XX Dzień Papieski.
Po każdej Mszy św. można złożyć ofiary do puszek lub do skarbony pod chórem na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-13.10 wtorek, wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.
-15.10 czwartek, wspomnienie św. Teresy od Jezusa.
-17.10 sobota, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.

3. Spotkanie formacyjne ministrantów młodszych w środę 14.10 o godz. 17.00.
Spotkanie w salce katechetycznej.

4. We wtorek, 13.10 ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7:00 o godz. 12:00, o godz. 15.00. i podczas procesji po Mszy Świętej wieczornej z zachowaniem przepisów sanitarnych podobnie jak w miesiącach ubiegłych. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza Święta sprawowana jest o godz. 19:00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej

5. W piątek 16.10 przeżywać będziemy Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, patronki naszej parafii. Odpust w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy serdecznie i gorąco wszystkich naszych parafian i gości.

6. W Niedzielę 18.10 na Mszy św. o godz. 12.00 pobłogosławienie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. Spotkanie dla dzieci z klas 8SP – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców – odbędzie się w przyszłą niedzielę (18.10.2020r.) bezpośrednio po Mszy Świętej o godz.: 10:30.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.