Ogłoszenia duszpasterskie – 12.07.2020

Gryfów Śląski  12.07.2020.
Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XIV Niedziela w ciągu roku.

2.W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-13.07 poniedziałek, wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
-15.07 środa, wspomnienie św. Bonawentury.
-16.07 czwartek, wspomnienie NMP z Góry Karmel.

3. Trwają wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz.  15.00  do 17.00.

4. W poniedziałek 13.07 kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 12.00, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. W związku, że trwa jeszcze czas epidemii w tym miesiącu procesja fatimska przejdzie tylko wokół kościoła z zachowaniem istniejących przepisów sanitarnych. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy na odpust ku czci św. Anny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona 26 lipca o godz. 16.00 na górze św. Anny przy kapliczce św. Leopolda w Proszówce. Ponieważ trwa jeszcze czas pandemii bardzo prosimy aby zachować przepisy sanitarne tzn. zasłaniać usta i nos maseczką lub zachować dystans 2 m.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli
oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.


Ks. Proboszcz
Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :