Ogłoszenia duszpasterskie – 13.09.2020

Gryfów Śląski  13.09.2020.

XXIV Niedziela w ciągu roku.

Kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii. Modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 15.00. i w w czasie procesji po Mszy św. W związku z tym, że w niedzielę mamy dwie tury I komunii św. modlitwa na różańcu, która miała być odmawiana o godz. 12.00 będzie odmawiana indywidualnie. W związku, że trwa jeszcze czas epidemii w tym miesiącu procesja fatimska przejdzie tylko wokół kościoła z zachowaniem istniejących przepisów sanitarnych. Podobnie jak w sierpniu. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-14.09 poniedziałek, święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
-15.09 wtorek, wspomnienie NMP Bolesnej.
-16.09 środa, wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.
-18.09 piątek, święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.

Spotkanie z rodzicami i dziećmi, które 20.09 przystąpią do pierwszej komunii św. w środę 16.09. Godzina spotkania zostanie ustalona z paniami katechetkami.

Uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przez młodzież z naszej parafii odbędzie się w sobotę 19.09 o godz. 16.00. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania ich świadków i rodzin w piątek 18.09 o godz. 17.00.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.