Ogłoszenia duszpasterskie – 14.06.2020

Gryfów Śląski  14.06.2020.

XI Niedziela w ciągu roku.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
– 17.06 środa, wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
– Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Jak pogoda na to pozwoli to po wieczornej Mszy św.  procesje eucharystyczne wokół kościoła. W czwartek zakończenie oktawy. Po mszy św. wieczornej poświęcenie ziół i kwiatów.
-19.06 piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
-20.06 sobota, wspomnienie niepokalanego Serca NMP.

W związku z przeniesieniem terminu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy młodzież z klas 8 na spotkanie organizacyjne dotyczące przyszłego terminu i zasad dalszej formacji. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 czerwca o godz.: 13:00 wewnątrz kościoła. Obecność rodziców i dzieci, które będą chciałby przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w jak najszybszym terminie jest na tym spotkaniu obowiązkowa.

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi- tylko z rodzicami- w piątek 26.06 po wieczornej Mszy św. ok. 18.40.

ks. Proboszcz