Ogłoszenia duszpasterskie – 18.10.2020r.

Gryfów Śląski  18.10.2020.

XXIX Niedziela w ciągu roku. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 pobłogosławienie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-20.10 wtorek, wspomnienie św. Jana Kantego.
-22.10 czwartek, wspomnienie św. Jana Pawła II.
-25.10 niedziela, uroczystość poświęcenia własnego kościoła.

Spotkanie formacyjne ministrantów młodszych w środę 21.10 o godz. 17.00. Spotkanie w salce katechetycznej.

Już za niespełna dwa tygodnie Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych; o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o 18.00. W Złotnikach Msza św. o godz. 10.00. W Krzewiach Wielkich modlitwa za zmarłych na cmentarzu 01.11 o godz. 15.00.

Są już kartki wypominkowe. Znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy aby na wypominkach zapisać nazwę ulicy. Prosimy też by imiona zmarłych pisać w mianowniku. Wypominki prosimy składać do skarbony przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy. Jest już plan nabożeństw wypominkowych. Znajduje się w przedsionku kościoła.

Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie planują chrzest św. dla swoich dzieci, odbędzie się w sobotę 24.10 po Mszy św. wieczornej w salce katechetycznej.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.