Ogłoszenia duszpasterskie – 21.06.2020r.

Gryfów Śląski  21.06.2020.

1. XII Niedziela w ciągu roku.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-24.06 środa, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W związku z przeniesieniem terminu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy młodzież z klas 8 na spotkanie organizacyjne dotyczące przyszłego terminu i zasad dalszej formacji. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz.: 13:00 wewnątrz kościoła. Obecność rodziców i dzieci, które będą chciałby przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w jak najszybszym terminie jest na tym spotkaniu obowiązkowa.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnymi- tylko z rodzicami- w piątek 26.06 po wieczornej Mszy św. ok. 18.40.

5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich dzieci odbędzie się w sobotę 27.06 po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej.

ks. Proboszcz