Ogłoszenia duszpasterskie – 24.05.2020r.

Gryfów Śląski  24.05.2020

1. Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną.- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-26.05 wtorek, wspomnienie św. Filipa Nereusza. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych mamach z racji Dnia Matki.
-29.05 piątek, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.
-31.05 niedziela- Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to też ostatnia niedziela miesiąca i tradycyjnie pamiętamy w naszych modlitwach o wszystkich dobrodziejach naszego kościoła i parafii.

3. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami epidemiologicznymi w naszej świątyni w czasie nabożeństw jednocześnie może przebywać od dzisiaj 71 osób z  wyłączeniem Służby Liturgicznej.

4. Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej: www.parafia.gryfow.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje, a także odnośniki do naszych transmisji internetowych.