Ogłoszenia duszpasterskie – 25.10.2020r.

Gryfów Śląski  25.10.2020.
Ogłoszenia duszpasterskie.

XXX Niedziela w ciągu roku. Uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-28.10 środa, święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

Spotkanie formacyjne ministrantów młodszych w środę 28.10 o godz. 17.00. Spotkanie w salce katechetycznej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych: o godz. 7.00, 9.00, 10.30 ,12.00 i o 18.00. W Złotnikach Msza św. o godz. 10.00. W Krzewiu Wielkim modlitwa za zmarłych na cmentarzu 01.11 o godz. 15.00.
Zgodnie z zarządzeniem biskupa legnickiego, aby nie organizować w Uroczystość Wszystkich Świętych Mszy św. i procesji na cmentarzach, również w naszej parafii nie odbędą się Msze św. i procesje na naszych cmentarzach w tym dniu. Zachęcamy wszystkich wiernych do indywidualnych, osobistych odwiedzin cmentarzy i modlitwy za zmarłych w małych rodzinnych wspólnotach. Osoby, które zamówiły intencje mszalne na cmentarzach prosimy, aby zgłosiły się do zakrystii w celu uzgodnienia czasu odprawienia tych Mszy św.

Kartki wypominkowe znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy aby na wypominkach zapisać nazwę ulicy. Prosimy też by imiona zmarłych pisać w mianowniku.
Wypominki prosimy składać do skarbony przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy. Jest już plan nabożeństw wypominkowych. Znajduje się w przedsionku kościoła.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.

Ks. Proboszcz
Krzysztof Kurzeja