Ogłoszenia duszpasterskie – 26.01.2020r.

Gryfów Śląski  26.01.2020.
Ogłoszenia duszpasterskie.

1. III Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy;
-28.01 wtorek, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
-31.01 piątek, wspomnienie św. Jana Bosko.
-02.02 pierwsza niedziela miesiąca. Święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym.

3. W sobotę 01.02 od godz. 9.00 ks. Mieczysław, ks. Maciej i ks. Krzysztof odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.

4. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Parafialnego Chóru. Koncert odbędzie się w niedzielę 02 lutego po Mszy św. o godz. 12.00.

5. Spotkania formacyjne; kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16.30 ministrantów młodszych w środę o godz. 17.15 kandydatów na lektorów i lektorów w środę po Mszy św. wieczornej.

6. W sobotę 08.02 z okazji zbliżającego się Dnia Chorego w szpitalu zostanie udzielony wszystkim chorym, którzy tego pragną sakrament Namaszczenia Chorych. Natomiast w parafii w dniu 11 lutego w Światowy Dzień Chorych Msza św. z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 18.00.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym parafianom za przyjęcie swoich duszpasterzy w swoich domach i mieszkaniach po kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz wszelką dobroć i życzliwość jakiej doświadczyliśmy w waszych rodzinnych wspólnotach. Bóg zapłać za ten błogosławiony czas.

Ks. Proboszcz
Krzysztof  Kurzeja