Ogłoszenia duszpasterskie – 27.09.2020r.

Gryfów Śląski  27.09.2020.

XXVI Niedziela w ciągu roku.

W tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
a) 28.09. – poniedziałek; św. Wacława, męczennika, wspomnienie
b) 29.09. – wtorek; św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, uroczystość
c) 30.09. – środa; św. Hieronima, wspomnienie
d) 01.10. – czwartek; św. Teresy od Dzieciątka Jezus, wspomnienie
e) 02.10. – świętych Aniołów Stróżów, wspomnienie

Od czwartku przez cały październik nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Szczególnie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami i kandydatów do sakramentu bierzmowania.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz.: 16:30.

W sobotę ks. Krzysztof i ks. Mieczysław odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.

Za dwa tygodnie, we wtorek, 13.10 ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7:00 o godz. 12:00, o godz. 15.00. i podczas procesji po Mszy Świętej wieczornej z zachowaniem przepisów sanitarnych podobnie jak w miesiącach ubiegłych. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza Święta sprawowana jest o godz. 19:00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli
oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.