Ogłoszenia duszpasterskie – 04.07.2021r.

Gryfów Śląski  04.07.2021.

1. XIV Niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
-06.07 wtorek, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
-08.07 czwartek, wspomnienie św. Jana z Dukli.

3. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i piątki od 15.00 do 17.00. Również w wakacje spowiedź św. w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem.

4. Decyzją ks. Biskupa od 28.06 w naszej parafii rozpoczął posługę duszpasterską wikariusz Adam Szpotański. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej księdza Adama i życzymy Mu Bożego Błogosławieństwa i wszelkich łask w Jego pracy duszpasterskiej oraz życzliwości ludzkiej na każdy dzień.

5. Powróciły z pracowni konserwatorskiej kolejne obrazy Stacji Drogi Krzyżowej. Fundatorom konserwacji obrazów składamy serdeczne podziękowania.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.