Ogłoszenia duszpasterskie – 08.08.2021r.

Gryfów Śląski  08.08.2021
  1. XIX niedziela zwykła.

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

– 09.08. (poniedziałek): św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, święto

– 10.08. (wtorek): św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, święto

– 11.08. (środa): św. Klary, dziewicy, wspomnienie

– 12.08. (czwartek): św. Joanny Franciszki de Chantal

– 13.08. (piątek): św. Poncjana, papieża i św. Hipolita, prezbitera, męczenników

– 14.08. (sobota): św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, wspomnienie

– 15.08. (niedziela): Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

1. W piątek – 13 sierpnia obchodzimy w naszej parafii kolejny Dzień Fatimski. Złożone z tej okazji intencje będziemy powierzać podczas modlitwy różańcowej po Mszy Świętej porannej oraz o godz.: 1200, popołudniu o 1500 i podczas procesji po Mszy Świętej wieczornej. Przypominamy, że w tym dniu wieczorna Msza Święta sprawowana jest o godz.: 1900. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w dorocznym odpuście ku czci św. Anny w Proszówce. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy swoją pracą i służbą przyczynili się do uroczystego, i bezpiecznego przeżywania tego wydarzenia.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.

ks. Proboszcz