Ogłoszenia duszpasterskie – 11.07.2021r.

Gryfów Śląski  11.07.2021.

Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
– poniedziałek: św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika
– wtorek: św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
– czwartek: św. Bonawenturę, bpa i dra Kościoła
– piątek: NMP z Góry Karmel

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i w piątki od godz.: 1500 do 1700. Spowiedź w dni powszednie pół godziny przed Mszą Świętą.

We wtorek – 13 lipca obchodzimy w naszej parafii kolejny Dzień Fatimski. Złożone z tej okazji intencje będziemy powierzać podczas modlitwy różańcowej po Mszy Świętej porannej oraz o godz.: 1200, popołudniu o 1500 i podczas procesji po Mszy Świętej wieczornej. Przypominamy, że w tym dniu wieczorna Msza Święta sprawowana jest o godz.: 1900. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.