Ogłoszenia duszpasterskie – 21.02.2021r.

Gryfów Śląski  21.02.2021.
Ogłoszenia duszpasterskie.

1. I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W tym tygodniu wspominamy;
-22.02 poniedziałek, święto Katedry św. Piotra Ap.

3. W okresie wielkiego postu zapraszamy serdecznie na nabożeństwa związane z tym  okresem; na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 9.00 z udzieleniem komunii św. i o 17.30.  na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30.

4. Zbiórka ministrantów starszych oraz lektorów we wtorek. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 18:00, po Mszy spotkanie w salce. Spotkanie kandydatów na ministrantów i ministrantów młodszych w piątek o 17.00. Spotkanie w salce katechetycznej.

5. W każdy piątek Wielkiego Postu będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.. 15.00 do 17.15. W tym czasie będzie modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia. Będzie też okazja, aby w tym czasie skorzystać ze spowiedzi św. wielkopostnej. Nie wiemy jak się dalej rozwinie sytuacja z obostrzeniami związanymi z pandemią, dlatego zachęcamy, aby tak sobie zaplanować czas w Wielkim Poście, by w piątek skorzystać ze spowiedzi św. na Święta. Można też skorzystać ze spowiedzi św. w tygodniu i w niedziele na Mszach św.

6. Decyzją ks. Biskupa, ks. Maciej został ustanowiony Proboszczem w Biedrzychowicach po zmarłym śp. ks. Janie Nowaku. Życzymy ks. Proboszczowi Bożego Błogosławieństwa i Opieki Bożej a także dużo siły, pomyślności i ludzkiej życzliwości. Dziękujemy też serdecznie za pracę i posługę duszpasterską w naszej parafii.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.

 

Ks. Proboszcz
Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :