Ogłoszenia duszpasterskie – 21.03.2021r.

Gryfów Śląski  21.03.2021.

1. V Niedziela Wielkiego Postu.

2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy;
-25.03 czwartek, uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
-28.03 Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią nie przewidujemy procesji.

3. W tym tygodniu; w środę, czwartek i piątek będzie można skorzystać z duchowego przygotowania się do Świąt Wielkanocnych. Ponieważ obowiązują nas obostrzenia gdy chodzi o limity osób plan tych dni przedstawia się następująco:
Msze św. o godz. 7.00- bez homilii, o godz. 9.00 i 10.30 Msze św. z homilią na które szczególnie zapraszamy seniorów i emerytów oraz Msza św. o godz. 18.00 dla pracujących. W tych dniach będzie można skorzystać ze spowiedzi  na każdej Mszy św. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.30. i o godź 17.30. O godz. 9.00 Msza św. i o godz. 10.30. Po południu od godz.15.00 do 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się modlitwą; Koronką do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź św. wielkopostna w piątek od godź. 8.30 do 11.00. Po południu spowiedź św. od godź 15.00 do 18.00. W tych dniach w Złotnikach Msze św. o godz. 16.30. Zachęcamy, aby ci którzy dysponują samochodami skorzystali z uczestniczenia w Złotnikach.

4. Przy ołtarzu bocznym pw. św. Jana Nepomucena są do nabycia paschaliki wielkanocne w ramach wielkanocnej akcji Caritas.

5. Plan uroczystości w Święta Wielkanocne podamy w przyszłą niedzielę.

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.