Ogłoszenia Duszpasterskie 09/04/2023

Gryfów Śląski 09.04.2023.

1. Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa
Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00
Przed nami tydzień w Oktawie Wielkanocy.

2. 10.04 poniedziałek, Drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym dniu tradycyjnie wspieramy naszymi modlitwami i ofiarami uczelnie katolickie, m. in. KUL i nasze Wyższe seminarium Duchowne. Msze św. jak w niedzielę i dodatkowo o godz. 13:15 Msza św. z udzieleniem Chrztu św. dzieciom.

3. Przyszła niedziela 16.04 to II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 15:00. W tym dniu po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do skarbony na działalność statutową Caritas Diecezji Legnickiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby godnie, pięknie i pobożnie przeżyć Święte Triduum Paschalne w naszej parafii. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Pani Organistce, panu Kościelnemu oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego