Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2019 r.

1. XII Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy:
24.06 poniedziałek, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
28.06 piątek, uroczystość Najświętszego Serca P. Jezusa.
29.06 sobota, uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, głównych patronów diecezji.
30.06 ostatnia niedziela miesiąca.

3. Oktawa Bożego Ciała do czwartku 27.06. Codziennie przez całą oktawę procesja eucharystyczna wokół kościoła(jeżeli pogoda pozwoli).

4. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 15.00 do 17.00.

5. Jak informowaliśmy w ubiegłą niedzielę, decyzją ks. Biskupa ks. Norbert został przeniesiony do pracy duszpasterskiej z naszej parafii do parafii p w. św. Jana Ap. i Ewangelisty w Jeleniej Górze, gdzie swoją posługę duszpasterską rozpocznie od jutra. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Norbertowi za gorliwą i piękną pracę duszpasterską w naszej wspólnocie, dziękujemy za troskę duszpasterską nad kandydatami do bierzmowania, grupami biblijnymi, chorymi i wielu innymi grupami. Dziękując za to wszystko co ks. Norbert czynił, za jego pokorę trud i cierpliwość. Życzymy księdzu, aby nadal z pełnym oddaniem pełnił swoją posługę duszpasterską w nowej parafii. Polecamy księdza opiece Jezusa Chrystusa i Matki Najświętszej.

Proboszcz
Ks. Krzysztof Kurzeja