Wydarzenia bieżące

Wigilia Narodzenia Pańskiego

Jak zapowiadaliśmy wcześniej, 24. grudnia punktualnie o północy rozpoczęliśmy sprawowanie Mszy świętej Pasterskiej w naszej parafii w Gryfowie Śl.

Początkowo kościół wypełniony był ciemnością i oczekiwaniem na uroczyste Gloria, które rozświetliło wnętrze świątyni w tą wyjątkową noc. Dodatkowego świątecznego charakteru nadawały udekorowane i oświetlone choinki, rozmieszczone w nawach kościoła. W lewej nawie kościoła znajduje się natomiast drewniana szopka z nowymi dużymi figurami odwzorowującymi te wszystkie postaci, które były obecne przy narodzinach Chrystusa w Betlejem.

Na podstronie Ogłoszenia Duszpasterskie dostępne są już najnowsze ogłoszenia duszpasterskie oraz plan kolędy na najbliższy tydzień.

Plan Mszy świętych na najbliższe dni znajduje się natomiast w tym poście.