17 sierpnia 2019

Księża posługujący w parafii po 1945 roku

Proboszczowie po 1945

Lp.

Okres urzędowania

Imię i nazwisko proboszcza

1

09.08.1946 – 08.11.1946

ks. Henryk GLATZOL

2

08.11.1946 – 15.09.1949

ks. Jan BANIA

3

15.09.1949 – 02.07.1957

ks. Antoni KIJ

4

02.07.1957 – 24.08.1962

ks. Bronisław KAZAK

5

24.08.1962 – 28.12.1999

ks. Rudolf UJDA

6

10.01.2000 – 11.08.2007

ks. Stanisław BOCZOŃ

7

24.08.2007 – obecnie

ks. Krzysztof KURZEJA

 

Wikariusze po 1945

1. ks. Tadeusz Jaworski
2. ks. Jan Drab
3. ks. Henryk Filarczyk
4. ks. Bronisław Kupper
5. ks. Józef Janiec
6. ks. Józef Korgol
7. ks. Feliks Brzozoswski
8. ks. Józef Tusiński
9. ks. Władysław Świętek
10. ks. Józef Frąc
11. ks. Andrzej Kubiszyn
12. ks. Jan Fecko
13. ks. Józef Kijak
14. ks. Jan Nicko
15. ks. Stanisław Tylka
16. ks. Benedykt Marczak
17. ks. Włodzimierz Dymitrow
18. ks. Marian Mądry
19. ks. Stanisław Walów
20. ks. Piotr Kudokas
21. ks. Zbigniew Wolanin
22. ks. Franciszek Modrzyński
23. ks. Piotr Korbecki
24. ks. Sylwester Bigaj
25. ks. Robert Hulbój
26. ks. Waldemar Kocenda
27. ks. Ryszard Mucha
28. ks. Piotr Frankowski
29. ks. Władysław Stępniak
30. ks. Zenon Kowalski
31. ks. Władysław Sanak
32. ks. Konrad Szczepański
33. ks. Zenon Kowalski
34. ks. Mieczysław Cacuba
35. ks. Janusz Leszczyński
36. ks. Stanisław Bakes
37. ks. Dariusz Kowalczuk
38. ks. Krzysztof Żmigrodzki
39. ks. Wojciech Kubiak
40. ks. Piotr Skrzęta
41. ks. Grzegorz Sowa
42. ks. Michał Marszałek
43. ks. Krzysztof Klim
44. ks. Michał Józefów
45. ks. Roman Lubański
46. ks. Maciej Szymanowski - obecnie
47. ks. Krzysztof Lewicki
48. ks. Norbert Turczynowski
49. ks. Krzysztof M. Antończak - obecnie 

Podziel się z innymi :