Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018 r.

1. XIX Niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu wspominamy;
a. 14.08 wtorek, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
b. 15.08 środa, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę; o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o 18.00. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
c. 17.08 piątek, wspomnienie św. Jacka.

3. W poniedziałek 13.08 kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii.. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych.
Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 12.00, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

4. W piątek 24.08 po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne pielgrzymów, którzy 03.09 pojadą na pielgrzymkę do Włoch. Spotkanie w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy.

5. W tym roku gospodarzami Dożynek Województwa Dolnośląskiego jest Gmina i Miasto Gryfów Śląski. Tym samym także nasza parafia uczestniczy w przeżywaniu tego Święta Dziękczynienia. Już teraz informujemy, że Dożynki Województwa Dolnośląskiego a zarazem Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę 02.09. Msza św. dziękczynna za zbiory oraz w intencji rolników, sadowników i hodowców zostanie odprawiona w naszym kościele 02.09 o godz. 12.00. Mszy św. przewodniczyć będzie Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski.

Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży i udanego wypoczynku.

Ks. Krzysztof Kurzeja