Ogłoszenia duszpasterskie na XVII niedzielę w ciągu roku

Gryfów Śląski. 28.07.2019

1. XVII Niedziela Zwykła.
    Dzisiaj obchodzimy odpust ku czci św. Anny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w Proszówce na Górze św. Anny przy kapliczce św. Leopolda o godz. 16.00. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu wspominamy;
    -29.07 poniedziałek, wspomnienie św. Marty.
    -31.07 środa, wspomnienie św. Ignacego Loyoli.
    -01.08 czwartek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego oraz pierwszy czwartek miesiąca.
    -02.08 pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00.
    -04.08 pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Trwają wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 15.00 do 17.00.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia. Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.

Ks. Krzysztof Kurzeja