Wydarzenia bieżące

Oto zwiastuję Wam radość wielką

W świętą, wigilijną noc nasza wspólnota parafialna uroczyście świętowała pamiątkę narodzenia Zbawiciela Świata. Mszy Świętej Pasterskiej o godz.: 24:00 przewodniczył proboszcz parafii i dziekan dekanatu Gryfów Śląski ks. kan. Krzysztof Kurzeja wespół ze współpracownikami.

Po Mszy Świętej wierni i duchowni wspólnie dzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Nie zabrakło także tych, którzy udali się pokłonić Dziecięciu przy Betlejemskim Żłobie.

Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim wiernym i gościom naszej parafii obfitości łask Bożych płynących z serca Dzieciny. Niech Słowo, Które stało się Ciałem zamieszka w Waszych Sercach, Rodzinach, domostwach, miejscach pracy niosąc pokój, miłość, zgodę i radość.

Wesołych, ciepłych i rodzinnych świąt Narodzenia Pańskiego życzą duszpasterze.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Mszy Świętej Pasterskiej: