Ogłoszenia duszpasterskie – 22.11.2020r.

Gryfów Śląski  22.11.2020.

XXXIV Niedziela zwykła. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj o godz. 14.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców jeżeli chcą z tego zaproszenia i z tej propozycji skorzystać.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-24.11 wtorek, wspomnienie św. męczenników; Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

Przyszła niedziela 29.11 to pierwsza niedziela Adwentu. Początek nowego roku liturgicznego. Po każdej Mszy św. poświęcenie opłatków na stół wigilijny.
W tym roku w związku z trwającą pandemią i obostrzeniami sanitarnymi a także w trosce o zdrowie i odpowiedzialność za innych, opłatki nie będą roznoszone do rodzin, lecz będzie można je otrzymać przy wyjściu z kościoła od przyszłej niedzieli a także w  kancelarii parafialnej i zakrystii.

Przez cały Adwent Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę roraty o godz. 7.00

Wszystkim naszym parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.