Ogłoszenia Duszpasterskie 05/02/2023

Gryfów Śląski 05.02.2023.

1. Niedziela 5 w ciągu roku, zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Na Mszy św. o godz. 12.00 błogosławieństwo świec dzieciom pierwszokomunijnym.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
a. 06.02 poniedziałek, wspomnienie św. męczenników; Pawła Miki i Towarzyszy.
b. 10.02 piątek, wspomnienie św. Scholastyki
c. 11.02 sobota, wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. W szpitalu obrzęd namaszczenia chorych o godz. 11.00.

3. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich dzieci; 25 lutego i 25 marca.  Spotkania po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w rozebraniu dekoracji świątecznych w naszym kościele. Bóg zapłać za poświęcony czas i pracę.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego, obfitującego w Boże łaski tygodnia.

ks. Proboszcz