Ogłoszenia Duszpasterskie 03/03/2024

Gryfów Śląski 03.03.2024.

1 III Niedziela Wielkiego Postu.
Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 zostaną pobłogosławione książeczki do nabożeństwa dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy św. katecheza dla rodziców tych  dzieci.

2 W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
a. 04.03 poniedziałek, święto św. Kazimierza.

3. W okresie wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwa związane z tym okresem; na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 9.00 z udzieleniem komunii św. i o 17.30.  oraz na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30.

4. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich dzieci; 16 marca. Spotkania po wieczornej Mszy św.

5. Za tydzień 10.03 odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii, której dokona Bp Legnicki Andrzej Siemieniewski. Program wizytacji. O godz. 8.00 ks. Biskup przybędzie do naszej parafii. O godz. 8.45 odwiedzi chorych w naszym szpitalu, następnie o godz. 9.30  spotka się z Radą Parafialną a o godz. 10.30 z mieszkańcami Złotnik.  O godz. 12.00 przewodniczyć będzie głównej Mszy św. wizytacyjnej na którą już dzisiaj wszystkich parafian serdecznie zapraszamy. O godz. 15.00 spotka się też z wszystkimi grupami i wspólnotami  jakie są w naszej parafii. (Żywy Różaniec, Odnowa w Duchu Św. Apostolstwo Dobrej Śmierci, Parafialny Zespół Caritas,  SLO, Dziewczęca Służba Maryjna –z rodzicami, opiekunami- Grupa Biblijna, Krucjata Modlitewna za Ojczyznę, Różaniec Rodziców modlących się za swoje dzieci, Margaretki, Wspólnota modlitewna za kapłanów, Katecheci pracujący w szkołach na terenie Parafii).