Ogłoszenia Duszpasterskie 28/01/2024

Gryfów Śląski 28.01.2024.

1 IV Niedziela zwykła w ciągu roku.

2 W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
a. 31.01 środa, wspomnienie św. Jana Bosko.
b. 02.02 piątek, święto Ofiarowania Pańskiego- MB Gromnicznej. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
d. 03.02 wspomnienie św. Błażeja  pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego  Serca NMP które ma na celu wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu  Maryi za wszystkie obrazy i krzywdy wyrządzone przez niewdzięcznych ludzi. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.00.

3. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich dzieci; 24 lutego i 16 marca.  Spotkania po wieczornej Mszy św.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym parafianom za zaproszenie  swoich duszpasterzy do swoich domów i mieszkań na kolędę. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz wszelką dobroć i życzliwość jakiej doświadczyliśmy w waszych rodzinnych wspólnotach. Bóg zapłać za ten błogosławiony czas. W tym roku otrzymaliśmy 910 zaproszeń na kolędę.

5. W sobotę 03.02 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i tych wszystkich, którzy chcą pomóc w rozbieraniu szopki i choinek w kościele. Zapraszamy na godz. 11.00

6. W sobotę 03.02 ks. Mieczysław i ks. Łukasz odwiedzą chorych od godz. 9.00.