Ogłoszenia Duszpasterskie 31/03/2024

Gryfów Śląski 31.03.2024.

1. Niedziela Zmartwychwstania P. Jezusa.

2. 01.04 poniedziałek, Drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym dniu wspieramy  naszymi modlitwami i ofiarami uczelnie katolickie; m. in. KUL i WSD we Wrocławiu. Msze św. jak w niedzielę i dodatkowo o godz. 13.15 Msza św. z udzieleniem Chrztu św. dzieciom.

3. 05.04 pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej Adoracja do godz. 20.00.

4. 06.04 pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00. Ks. Mieczysław i ks. Łukasz odwiedzą chorych od godz. 9.00.

5. Przyszła Niedziela 24.04 to II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00. W tym dniu po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do skarbony na działalność statutową Caritas Diecezji Legnickiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby godnie, pięknie i pobożnie przeżyć Święte Triduum Paschalne w naszej parafii. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Dziewczęcej Służbie Maryjnej pani Organistce, panu Kościelnemu Andrzejowi, Zakrystianom; pani Elżbiecie i Emilowi za przygotowywanie Liturgii Triduum Paschalnego i świątyni na Święta oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego.