Ogłoszenia duszpasterskie – 24.10.2021r.

Gryfów Śląski 24.10.2021.

Przeżywamy 30 niedzielę w ciągu roku.

Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
-28.10 czwartek, święto św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

Już za tydzień Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych; o godz. 7.00, 9.00, 10.30 ,12.00 i o 18.00.  W Złotnikach Msza św. o godz. 10.00. O godz. 12.00 Msze św. w kaplicach na cmentarzu parafialnym i komunalnym. Po Mszy św. procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych. W Krzewiu Wielkim modlitwa za zmarłych na cmentarzu 01.11 o godz. 15.00.

Są już kartki wypominkowe. Znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy aby na wypominkach zapisać nazwę ulicy. Prosimy też by imiona zmarłych pisać w mianowniku. Wypominki prosimy składać do skarbony przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy.

Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich dzieci; 30 października, 27 listopada i 18 grudnia.  Plan katechez znajduje się przy wyjściu z kościoła. Spotkania po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze parafialne na 2022 rok. Na drugiej stronie kalendarza jest informacja w jaki sposób planujemy w tym roku wizytę duszpasterską (kolędę).

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.

ks. Proboszcz