Ogłoszenia duszpasterskie – 20 X 2019r.

                                                                                                                 Gryfów Śląski. 20.10.2019.

Ogłoszenia duszpasterskie.

1. XXIX Niedziela Zwykła. po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i komunii św. Dzisiaj parafianie z parafii ze Świeradowa Czerniawy poprowadzą loterię fantową z której dochód będzie przeznaczony na budowę ołtarzy bocznych w ich świątyni.

2. W tym tygodniu wspominamy:
-22.10 wtorek, wspomnienie św. Jana Pawła II.

3. Przez cały październik nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i kandydatów do bierzmowania.

4. Dzieci, które chciałyby śpiewać w scholi zapraszamy w niedzielę o godz. 11.30 do kościoła.

5. Już za niespełna dwa tygodnie Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych; o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i o 18.00. O godz. 12.00 Msze św. w kaplicach na cmentarzu parafialnym i komunalnym. Po Mszy św. procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych.  W Złotnikach Msza św. o godz. 10.00 a po Mszy św. procesja po cmentarzu. W Krzewiach Wielkich procesja po cmentarzu z modlitwą za zmarłych 01.11 o godz. 16.00.

6. Są już kartki wypominkowe. Znajdują się na ołtarzach bocznych. Prosimy aby na wypominkach zapisać nazwę ulicy. Prosimy też by imiona zmarłych pisać w mianowniku. Wypominki prosimy składać do skarbony przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy. Jest już plan nabożeństw wypominkowych. Znajduje się w przedsionku kościoła.

7. Są do nabycia kalendarze parafialne na 2020 r. Ofiara za kalendarze dobrowolna. Na drugiej stronie kalendarza znajduje się plan kolędy na 2020 rok. Mamy nadzieję, że taka informacja będzie pomocna dla naszych parafian.

Proboszcz
Ks. Krzysztof Kurzeja

Podziel się z innymi :