Ogłoszenia duszpasterskie – 05.07.2020

Gryfów Śląski  05.07.2020.

XIV Niedziela w ciągu roku. Pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-06.07 poniedziałek, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
-08.07 środa, wspomnienie św. Jana z Dukli.
-11.07 sobota, święto św. Benedykta Opata.

Trwają wakacje i czas urlopowy, dlatego też przypominamy że, w czasie wakacji w dni powszednie spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Również w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz.  15.00  do 17.00.

W przyszłym tygodniu w poniedziałek 13.07 kolejny Dzień Fatimski w naszej parafii. Tradycyjnie modlimy się na różańcu przez cały dzień w intencjach podawanych przez wiernych. Modlitwa na różańcu; po Mszy św. o godz. 7.00 o godz. 12.00, o godz. 15.00. i w czasie procesji po Mszy św. W związku, że trwa jeszcze czas epidemii w tym miesiącu procesja fatimska przejdzie tylko wokół kościoła z zachowaniem istniejących przepisów sanitarnych. Przypominamy, że w Dniu Fatimskim wieczorna Msza św. jest o godz. 19.00. Intencje można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Wszystkim naszym parafianom oraz gościom przebywającym na wakacyjnym wypoczynku życzymy dobrej niedzieli
oraz obfitującego w Boże błogosławieństwo tygodnia.
Wyjeżdżającym na wczasy i urlopy życzymy bezpiecznej podróży.