Ogłoszenia Duszpasterskie 16/04/2023

Gryfów Śląski 16.04.2022.

1  Druga Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00. Dzisiaj po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do skarbony na działalność statutową Caritas Diecezji Legnickiej.

2. Uroczystości I Komunii św. w naszej parafii odbędą się; 14.05 dla dzieci ze SP nr 1 a 21.05 dla dzieci ze SP nr 2. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00.

3. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest św. dla swoich do wyboru; 29 kwietnia lub 27.maja lub 24.czerwca. Spotkania po wieczornej Mszy św. w salce katechetycznej.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (młodzież z klas VIII) w niedzielę 23.04 po Mszy św. wieczornej.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i pomyślnego, obfitującego w Bożą opiekę i błogosławieństwo tygodnia.